
Studenci, absolwenci i pracownicy naukowi z Mazowsza! Weźcie udział w I turze szkoleń projektu „Program Innowacja i Wiedza”(PIW). Rekrutacja trwa do 23 stycznia. Cykl ponad stu godzinnych szkoleń ma na celu wesprzeć młode osoby w stworzeniu własnej firmy.
Eksperci, którzy poprowadzą szkolenia to osoby z branży, które w przystępny i praktyczny sposób przeprowadzą uczestników przez zagadnienia ważne przy rozpoczynaniu własnej działalności. Będzie to m. in. wiedza z obszaru ekonomii, finansów, czy marketingu i negocjacji.
Atutem szkoleń będą indywidualne spotkania z ekspertami, na których młody przedsiębiorca dopracuje swój pomysł na biznes i będzie mógł stworzyć profesjonalny biznesplan.
Udział w szkoleniach mogą wziąć studenci, absolwenci (nie później niż rok po studiach), doktoranci i pracownicy naukowi z woj. mazowieckiego. Szkolenia będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Szczegóły i zapisy: www.innowacjaiwiedza.pl.
blog comments powered by Disqus