Reklamy
Aktualności Wydarzenia

1410 Start-up Stories and Speed Dates: czas na gry

1410ventures zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „1410 Startup Stories and Speed Dates”, będzie ono poświęcone firmom z branży gier. Na żywo (Skype) wystąpią Elina Arponen, założycielka Tribe Studios z Finlandii oraz Branko Milutinovic, zarządzający firmą Nordeus z Serbii (najlepszy europejski startup w branży gier w 2011).

Gra Top Eleven stworzona przez Nordeus z 4,5 miliona aktywnych graczy w miesiącu jest najpopularniejszą grą sportową online na świecie. Ponadto, uczestnicy spotkania wysłuchają prezentacji Marcina Boreckiego z PlaceChallenge oraz Wojtka Ozimka z one2tribe. Nasi goście podzielą się swoimi doświadczeniami w tworzeniu popularnych gier oraz opowiedzą o kolejnych etapach rozwoju swoich firm.

Jeśli już teraz masz pytania do naszych gości, prześlij je na adres stories@1410ventures.com

Stałym elementem spotkań są sesja open mic – zapraszamy do krótkich prezentacji realizowanych projektów oraz sesja networkingowa, w formie tzw. „Speed Dates”. Dzięki nim szybko i sprawnie poznacie innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziecie przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów? Zachęcamy do aktywnego networkingu i nawiązywania nowych relacji – pamiętajcie o wizytówkach!

Środa, 20 czerwca, godz. 16:45, Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
Rejestracja na www.1410startupstories-8.evenea.pl/

Reklamy