Reklamy
Aktualności Biznes

Vivid Games razem z Platige Image

Vivid Games zdradza pierwsze szczegóły dotyczące swojej nowej super-produkcji. Gra powstanie we współpracy z Platige Image, czołowym studiem animacji w Polsce. Premiera planowana jest w I kwartale 2014 r.

Zamierzamy wprowadzić nowe standardy jakości na rynek gier mobilnych. Będzie to zarówno niesamowita oprawa graficzna, o którą zadba Platige Image.Dużą rolę odgrywać będą mechanizmy społecznościowe, rozgrywka wieloosobowa oraz rozwój postaci. W tej chwili możemy zdradzić tylko, iż będzie to gra typu „Action & Adventure”, nawiązująca do świata greckiej mitologii. –tłumaczy Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Szeroko zakrojona kampania promocyjna rozpocznie się w połowie sierpnia podczas targów Gamescom w Kolonii na których ujawnione zostaną pierwsze materiały dotyczące gry. Do produkcji tytułu zostanie powołana spółka celowa, której udziałowcami obok Vivid Games będą Platige Image i fundusz Giza Polish Ventures. Premiera gry planowana jest w I kwartale 2014 r. W jednym czasie będzie ona dostępna na wszystkie najważniejsze systemy mobilne.

Reklamy