Aktualności

200 tys dolarów dla najlepszych startupów – druga runda Accelerate!

Już 22 kwietnia rusza druga edycja programu akceleracyjnego Innovation Nest Accelerate. Składa się on z trzech etapów: warsztatu Customer Development, kilkutygodniowego wyjazdu do Doliny Krzemowej oraz w konsekwencji dalszej pracy nad budową produktu.

Pula inwestycyjna drugiej edycji wynosi łącznie 200 tys. dolarów.  Najlepsze zespoły wyłonione po zakończeniu warsztatów Customer Development, w zamian za 8% udziałów otrzymają 25 tys dolarów na rozwój swojego projektu.

Doradcami zespołów będą nie tylko Partnerzy Innovation Nest (Marek Kapturkiewicz, Piotr Wilam, Marcin Szeląg), ale także zagraniczni przedsiębiorcy. Wśród nich znajdą się między innymi: Steve Adelman (Founder i Managing Director w Nexus Partners), Nick Allen (Co-founder w Ginzametrics, firma z portfolio YCombinator), Allan Grant (Co-founder i CEO w Curebit, firma z portfolio YCombinator i 500startups) oraz Peter Berger (Director of Strategic Development w Tagged, wcześniej CEO w Topicmarks).

Program Accelerate skierowany jest do zespołów, które już zaczęły pracować nad prototypem i modelem biznesowym. Zwycięzcy  pierwszej edycji właśnie wylecieli do Kaliforni, by uczyć się od najlepszych, jak osiągnąć globalny sukces. Jeżeli, tak jak oni, chcesz odbyć podróż swojego życia i pod okiem mentorów rozwinąć swój biznes, zgłoś się do Accelerate!

Aby zgłosić swój startup należy wejść na stronę accelerate.innovationnest.pl i wypełnić formularz. Nie zwlekaj, aplikować do programu można tylko do 18 marca.

Innovation Nest to fundusz seed/VC, którego założycielami są Piotr Wilam i Marek Kapturkiewicz, wspierający przedsiębiorców z branży high-tech, którzy chcą się rozwijać globalnie. Ponadto z inicjatywy Innovation Nest powstała Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest, w której prowadzone są warsztaty dla początkujących i doświadczonych przedsiębiorców, głęboko osadzone w filozofii Customer Development.

Śledz Innovation Nest na:

www.innovationnest.co

www.facebook.com/innovationnest

http://www.twitter.com/innovationnest

http://spinschool.co/

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com