Reklamy
Aktualności

25 najlepszych polskich startupów – premiera już w poniedziałek

Najlepiej uczyć się na cudzych błędach! „25 najlepszych polskich startupów” to pierwsza tego typu publikacja w Polsce, prezentująca rozmowy z szefami 25 najgłośniejszych polskich startupów technologicznych. Od Audioteki, Brainly i Migam.org, po Estimote, UXPin, Sher.ly, Base i Zortraxa: z ebooka dowiesz się m.in.: jak powstawały nasze najbardziej innowacyjne biznesy, jak wyglądały ich strategie marketingowe, skąd pozyskiwały fundusze, jak wyglądało wchodzenie na rynki zagraniczne i zdobywanie znajomości w USA.

Książka skierowana jest zarówno do startupowców, którzy mogą przeczytać, jak firmę robią najlepsi, jak i do osób marzących o stworzeniu własnego startupu, poszukujących wskazówek i porad.

To nie wszystko – w wersji rozszerzonej, można otrzymać także drugiego ebooka: „Rozmowy z Aniołami”, zawierającą wywiady z prezesami kilku topowych funduszy inwestycyjnych z Polski: SpeedUp, Innovation Nest czy Xevin Investments. Zastanawiasz się, z czym przyjść do inwestora, by zwiększyć szansę na otrzymanie wsparcia finansowego, jak wygląda podział udziałów czy też jakie biznesy mogą liczyć na dofinansowanie? Tutaj znajdziesz odpowiedzi. Z kolei o tym, jak wygląda (ciężka) praca nad startupem w akceleratorze opowie Tomasz Popów z wrocławskiego Lift-OFF, współtwórca mobilnej aplikacji Taxi5.

Mało tego! Kilkanaście przepytywanych firm, specjalnie dla czytelników, przygotowało oferty zniżkowe na skorzystanie ze swoich usług i produktów. Niektóre z nich są ograniczone czasowo!

Premiera książek już 16 marca w poniedziałek. Zapisując swojego maila na stronie do końca niedzieli, można zgarnąć 30% rabatu na obie publikacje: www.25startupow.pl.

Reklamy