Aktualności

27.05. Przegląd informacji biznesowych

Nawet kiedy kurier zgubi ci konkursowego robota, nie poddawaj się!

Na początek jednak polecamy tekst Gazety Prawnej, która analizuje kogo w tym roku weźmie pod lupę fiskus. Drżeć mogą już teraz emeryci, młodzi do 25. roku życia, a także m.in. podmioty istniejące krócej niż 24 miesiące oraz te, które prowadzą działalność w branżach podwyższonego ryzyka, np. świadczą usługi niematerialne (reklamowe, doradcze, konsultingowe) lub budowlane. Więcej w GazetaPrawna.pl.

Kurier zgubił im robota. A ci się nie załamali, tylko zbudowali nowego. Wywiad z przedstawicielami polskiej drużyny, która jako jedyna w Europie zakwalifikowała się ze swoim księżycowym łazikiem do prestiżowego konkursu NASA, przeczytacie w Gazecie Wyborczej.

Uparła się i dała radę. W Money.pl przeczytasz wywiad z Patricią Popławską – właścicielką firmy Clarena, która kontroluje jedną trzecią rynku kosmetyków profesjonalnych w kraju i eksportuje produkty do 20 państw. Laureatką Perły Biznesu 2008 i jedyną kobietą, zasiadającą w kapitule nagrody gospodarczej Dolnośląski Gryf. Dzięki czemu osiągnęła sukces? Przeczytaj w Money.pl.

Bankier.pl prognozuje, że nastroje w budownictwie jeszcze się zmienią. Chociaż teraz sytuacja nie jest wesoła, dzięki unijnym pieniądzom oraz programowi Inwestycje Polskie na horyzoncie widać dobre czasy.
Więcej w Bankier.pl.

Zdjęcie w nagłówku artykułu zostało udostępnione dzięki uprzejmości serwisu fotolia.com (© Scanrail).

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com