Reklamy
Aktualności

30 polskich banków walczy o miano najlepszego – głosowanie internautów rozpoczęte

W lutym po raz czwarty zostaną wybrane najlepsze banki w Polsce – ruszyło właśnie głosowanie w prestiżowym plebiscycie Złoty Bankier 2012. O względy internautów walczy aż 30 instytucji w takich kategoriach, jak najlepsze konto osobiste dla internauty, karta kredytowa, kredyt hipoteczny, bankowość mobilna.

Głosowanie trwa już na stronie internetowej plebiscytu. Głosować można do 4 lutego. Na głosujących czeka pula ponad 100 nagród, wśród których znajdują się m.in. gadżety Apple’a, głośniki multimedialne i literatura branżowa.

Instytucja, która zdobędzie najwięcej głosów w każdej z kategorii, np. za najlepsze konto osobiste czy w obszarze bankowości mobilnej, otrzyma statuetkę Złoty Bankier. Natomiast głosy oddane na poszczególne banki we wszystkich kategoriach łącznie pozwolą na wyłonienie najlepszego banku, który otrzyma nagrodę główną oraz tytuł „Złoty Bank 2012”.

21 lutego, podczas gali wręczenia statuetek, okaże się, kto będzie triumfatorem tegorocznego plebiscytu. W poprzednich edycjach po najważniejszą nagrodę aż trzykrotnie sięgał mBank. Organizatorami plebiscytu Złoty Bankier 2012 są PayU i Bankier.pl.

Reklamy