Reklamy
Aktualności

ABC Data S.A. wypuścił tablet 3D

Marka Colorovo wprowadziła do swojej oferty nowy model z serii CityTab – Vision 8” 3D , na którym można oglądać filmy, zdjęcia i wyświetlać gry z efektem 3D bez konieczności używania specjalnych okularów. Do tej pory efekt 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów dostępny był na wysokiej jakości telewizorach. Teraz technologia obrazu 3D dostępna jest również na tabletach.

Efekt 3D zapewnia zastosowanie ekranu TFT, z technologią soczewkową, zwaną również multiparalaksą – umożliwiającą oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D. Sercem nowego Vision 3D jest procesor Dual Core 1.5 GHz współpracujący z procesorem graficznym Mali-400.  CityTab Vision 3D posiada 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 px, 16 GB pamięci oraz połączenia z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi, jak również poprzez zewnętrzny modem GSM.

Przedstawiciele Colorovo zakładają, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie przekroczy 1099 zł. Produkty Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r.  obecne są również w największych polskich platformach sprzedażowych, takich jak np.: Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl.

Reklamy