Reklamy
Aktualności Inwestycje

Accelerate – 25 tys. dolarów za 8% udziałów

Innovation Nest uruchomił program akceleracyjny Accelerate i w pierwszej edycji zainwestuje łącznie 200 tys. dolarów. Inwestycję w wysokości 25 tys. dolarów w zamian za 8% udziałów otrzymają najlepsze zespoły wyłonione po zakończeniu warsztatów Customer Development.

Accelerate składa się z trzech etapów: warsztatów Customer Development, kilkutygodniowego wyjazdu do Doliny Krzemowej oraz w konsekwencji dalszej pracy nad budową produktu. 17 maja 2013 zespoły zaprezentują swoje produkty potencjalnym inwestorom podczas Accelerate Demo Day.

Doradcami zespołów będą nie tylko przedstawiciele Innovation Nest (Marek Kapturkiewicz, Piotr Wilam, Agnieszka Skala-Późniak, Marcin Szeląg), ale także zagraniczni przedsiębiorcy. Wśród nich będą między innymi Nick Allen (Ginzamarkets, firma z portfolio 500startups), Allan Grant (absolwent Ycombinator) oraz Peter Berger (Director of Strategic Development w Tagged, wcześniej CEO w Topicmarks).

Projekt jest skierowany do zespołów, które już pracują nad prototypem i modelem biznesowym. Zgłoszenia do pierwszej edycji programu trwają od 19 listopada i zostaną zamknięte 16 grudnia. Pierwsze warsztaty odbędą się 11 stycznia w Krakowie.

Aby zgłosić swój startup należy wejść na stronę accelerate.innovationnest.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Reklamy