Aktualności

Adeo Ressi, CEO Founder Institute za tydzień w Polsce

W Warszawie trwa rekrutacja do programu Founder Institute. W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w 4-miesięcznym kursie przygotowującym do prowadzenia biznesu technologicznego, 15 lutego w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie – Startup Ideation Bootcamp. Wydarzenie ma na celu promocję pomysłów oraz zasad ich przekształcania w dochodowy biznes. Prezentować też będzie zasady działania Founder Institute Warsaw.

Dodatkowo osoby, które dotychczas wyraziły chęć udziału i pozytywnie przeszły proces rekrutacji będą mogły osobiście porozmawiać z Dyrektorem Zarządzającym Founder Institute na świecie – Adeo Ressi.

Przyjazd ma na celu promocję programu wśród polskiego środowiska technologicznych oraz rekrutację chętnych do założenia własnej firmy. Adeo Ressi spotka się takżę z mentorami i partnerami warszawskiej edycji.

Stale dostajemy zapytania dotyczące udziału w programie. O korzyści i wymogi związanez zakładaniem firm tuż po zakończeniu wszystkich sesji. Dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć proces rekrutacji, a tym samym umożliwić udział w Founder Institute Warsaw naprawdę najlepszym – mówi Agnieszka Oleszczuk-Widawska, Dyrektor Founder Institute Warsaw.

Wydarzenie odbędzie się w AIP Business Link przy ul. Mokotowska 1, na 12 piętrze. Początek planowany jest na godzinę 18:30. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com