Reklamy
Aktualności Biznes

Alejasamochodowa przejmuje East Trade, zaoferuje zakupy grupowe z Chin

Już w styczniu ruszy ostwest.pl – platforma oferująca zakupy grupowe produktów z Chin. Projekt będzie prowadzony przez spółkę East Trade S.A.

12 grudnia 90% akcji East Trade S.A. zostało przejętych przez Alejasamochodowa.pl S.A. za 650 tys. zł. Spółka zajmuje się importem sprzętu elektronicznego z Azji Wschodniej. Viktor Arderikhin, prezes Alejasamochodowa zdradza, że istnieją plany wprowadzenia EastTrade na NewConnect.

Zasada działania ostwest.pl jest prosta – przykładowo dostawa telefonu z Chin do Polski trwa 40 dni. Na platformie można go zamówić od ręki, przy czym im bliżej do dnia dostawy, tym wyższa jest jego cena. Przykładowo przy dostawie za 40 dni telefon kosztuje 105 zł, ale gdy czas oczekiwania wynosi 2 dni, cena wzrasta do 140 zł. To przydatne rozwiązanie dla tych, którzy pilnie potrzebują konkretnego towaru – zapłacą więcej, ale nie będą musieli długo czekać.

Poza elektroniką East Trade zajmuje się też importem sprzętu car audio. Alejasamochodowa.pl dokonała już zamówienia odtwarzaczy samochodowych na kwotę 600 tys. zł.

 

Więcej o Alejasamochodowa.pl przeczytasz w Proseed #24 w wywiadzie z Viktorem Arderikhinem. Aby uzyskać dostęp do numeru, zamów pakiet z dostępem do archiwum na proseedmag.pl/subskrypcja.

Reklamy