Reklamy
Aktualności

Android Market: znana polska nawigacja dostępna

MapaMap to pierwszy polski system nawigacji GPS, który pojawił się w Android Market. Znany i ceniony produkt otworzył się na nowy kanał dostępu.

Smartfony i tablety z Androidem cieszą się coraz większą popularnością – niedawno Google ogłosił, że każdego dnia aktywowanych jest ponad pół miliona urządzeń z tym systemem. Zalety systemu dostrzegł też producent nawigacji MapaMap i wprowadził swoją nawigację do Android Market.

Pobranie i instalacja programu jest bezpłatna, natomiast do pełnej jego aktywacji należy zakupić licencję na korzystanie z mapy Polski. Licencje pod postacią numerów seryjnych producent oferuje poprzez stronę produktu www.MapaMap.pl.

Raz zakupiona licencja nie jest ograniczona czasowo. Cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map zostanie zainstalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci SD. Dzięki czemu wszystkie mapy będą dostępne „on-board”, bez potrzeby kosztownego pobierania ich z Internetu w czasie nawigacji. Ma to swoją dodatkową zaletę – nawigacja będzie działała zawsze, nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do internetu.

Reklamy