Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Aniołowie w Rzeszowie

6 czerwca br. w odbyła się konferencja WSAB zorganizowana przez Stowarzyszenie B-4. Tematem przewodnim było promowanie przedsiębiorczości oraz idei inwestycji z udziałem Aniołów Biznesu.

Aniołowie Biznesu WSAB sfinansowali następujące inwestycje: SDS OPTIC Sp. z o.o., Zone Connection Sp. z o.o., Zapytanie.pl, Availo Sp. z o.o., Gl Group Szwędorowski P., Medical Inventi Sp. z o.o.

Jedna z pereł WSAB, firma Availo.pl została zaprezentowana przez pomysłodawcę – Grzegorza Maja oraz jego Anioła Biznesu – Bartosza Rusina. Availo.pl to innowacyjny projekt polegający na świadczeniu usług prawnych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Wykorzystując je, spółka Availo zapewnia pomoc prawną na telefon świadczoną przez wysokiej klasy profesjonalistów.

W gronie zaproszonych prelegentów znalazł się również autor najlepszego projektu WSAB, Rafał Aleksandrowicz, prezes zarządu Mind Plus Sp. z o.o., który zaprezentował uczestnikom swój „Gwiezdny pomysł” i przeniósł ich w niezwykły świat ludzkiego umysłu porównując go do galaktyki. Jego projekt dotyczy opracowania kompleksowego systemu wykorzystania aktywności mózgu człowieka do intencjonalnego sterowania pracą komputera lub innych urządzeń elektronicznych. Oferta Mind Plus obejmuje urządzenie do odbioru fal mózgowych (EEG) oraz programy komputerowe przetwarzające odbierane sygnały na zrozumiałe komunikaty umożliwiające sterowanie działaniem.

www.wsab.org.pl

Reklamy