Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Aula partnerem Bitspiration Krakow (23-25.06) -40% zniżki dla uczestników Auli!

W dniach 23-25 odbędzie sie w Krakowie druga edycja konferencji Bitspiration. Czym jest Bitspiration i co się będzie działo? Zaprosiliśmy twórców drukarki Zortrax,łazika Hyperion, dronów Flytronic- czyli projekty, które pokazuja sile naszego inżynierskiego potencjału!

Jest to innowacyjna konferencja wzorowana na SXSW w trakcie, której prezentowane są nowości technologiczne, premiery produktów oraz można otrzymać dużą ilość informacji niezbędnych dla startup’ow, inwestorów, które przekażą osoby mające doświadczenie z pola walki biznesowej. Zamiast pisać o tym co się będzie działo napiszmy co otrzymają określone grupy osób.

Startupy:
– możliwość ekspozycji przed inwestorami,
– bezpłatne szkolenie z profesjonalnego pitchu, pozyskiwania inwestora, budowania brandu prowadzone przez (V. Golomb, P. Papadimitriou, A. Barrera, A. Hunter),
– możliwość ekspozycji w Startup Alley,
– kontakt z doświadczonymi prelegentami,
– kontakt z mediami (Techcrunch, TNW),
– wiedzę jak założyć firmę w USA, gdzie najlepiej rozpocząć startup, jakie technologie będą wykorzystywane w najbliższych latach w IT,
– doświadczenie w zdobywaniu kontaktów międzynarodowych.

Inwestorzy:
– możliwość kontaktu z interesującymi, zweryfikowanymi start-upami (demoday),
– wiedzę jak zdobyć wizę inwestorska, czy warto przenieść działający biznes do innego kraju,
– informacje jak mentorować startup’y,
– możliwość spotkania kreatywnych ludzi, z którymi można konstruktywnie współpracować,
– kontakt z mediami (Techcrunch, TNW)

Wszyscy pozostali otrzymają dużą dawkę inspiracji w bardzo przyjaznej atmosferze (część konferencji odbywa się w Muzeum Inżynierii Miejskiej, a pozostałą w sąsiadujących knajpach na krakowskim Kazimierzu). Zapraszamy serdecznie, przy rejestracji nie zapomnij użyć kodu: aula_40 dającego 40% zniżkę na udział w konferencji uczestnikom Auli!

Reklamy