Reklamy
Aktualności

Bynaked.pl: 12 tys. użytkowników i 100 tys. przychodu

To wyniki zaledwie trzech miesięcy działalności Bynaked.pl – internetowego sklepu z designerskimi meblami. Odwiedziło go 12 000 unikalnych użytkowników, dochód przychód firmy wyniósł blisko 100 000 zł.

Bynaked.pl znalazł klientów nawet z Rosji, Niemiec, czy Islandii, są to głównie osoby prywatne. Bynaked.pl rozpoczął także współpracę z biurami projektowymi i architektonicznymi, które rekomendują meble Bynaked.pl w swoich aranżacjach.

Firma zamierza poszerzać ofertę. Wprowadzono nowe produkty, obecnie asortyment liczy 61 produktów. Strona internetowa została wzbogacona o sekcję „bestsellery”. W planach jest także wprowadzenie do sprzedaży innych elementów wystroju wnętrz takich, jak dekoracje ścienne w unikalnym stylu.

Aby skrócić czas dostawy Bynaked.pl nawiązał współpracę z polskimi producentami mebli, zamówienia realizowane w Polsce mogą być dostarczane w terminie od 4 do 6 tygodni.

Bynaked.pl w komunikacji postawił nie na outdoor, radio czy telewizję, lecz na interakcję z klientami za pośrednictwem internetu i social media (Facebook, Google, Pinterest). Współpracuje z markami docierającymi do tej samej grupy docelowej takimi, jak Blow Energy Drink, czy Answear.com. Organizuje konkursy, w których dotychczas wzięło udział ponad 500 osób. Bynaked.pl ma dziś blisko 1000 fanów na Facebooku.

Reklamy