Reklamy
Aktualności

CityRace.Me: w światowej czołówce gier mobilnych

Gra CityRace.Me została nominowana do tytułu Najlepszej Gry Rozgrywanej w Świecie Rzeczywistym w Międzynarodowym Konkursie Gier Mobilnych (International Mobile Gaming Awards IMGAs). W konkursie wzięło udział prawie 500 gier z całego świata, a CityRace.Me znalazło się wśród pięciu najlepszych gier w swojej kategorii. Gra jest połączeniem klasycznego Snake’a, znanego z telefonów Nokia, z wyścigiem z filmu Tron. Będzie dostępna na iPhone’y razem z aplikacją webową pozwalającą oglądać rozgrywki w czasie rzeczywistym.

CityRace.Me zostało wyróżnione w wielu konkursach, m.in.: Startup Weekend Warsaw, Startup Fest oraz Hive53 Pitching Contest w Krakowie.

Finał Międzynarodowego Konkursu Gier Mobilnych odbędzie się 1 marca podczas Mobile Game Summit w Barcelonie. Startup CityRace.Me został wyróżniony obok uznanych firm takich jak Grey Area i Flaregames, które otrzymały finansowanie w wysokości odpowiednio 2.5 mln i 7.9 mln dolarów.

CityRace.Me walczy również o nagrodę publiczności. Głos można oddać na stronie konkursu: http://www.imgawards.com/, szczegóły na stronie wydarzenia: Vote for CityRace.Me na Facebooku.

Reklamy