Aktualności

Cloud Planet S.A. łączy się z Skanuj.to

Doszło do połączenia spółek Cloud Planet S.A., dostawcy usług księgowości online szybkafaktura.pl, oraz Skanuj.to, dostawcy rozwiązań automatyzujących rozpoznawanie danych z dokumentów księgowych. Cloud Planet S.A. to spółka portfelowa funduszu Helix Ventures Partners z Grupy MCI Management.

Cloud Planet w ramach swoich produktów dostarcza internetowe rozwiązanie do wystawiania faktur, obsługi magazynowej, prowadzenia KPiR w ramach systemu dostępnego online. Spółka buduje w Polsce jedną z największych sieci partnerskich biur rachunkowych i współpracuje z bankami PKO BP i BOŚ Bank. Skanuj.to ze swojej strony udostępnia platformę online do rozpoznawania danych z zeskanowanych dokumentów księgowych oraz zapewnia integrację z najpopularniejszymi systemami finansowo-księgowymi i ich automatyczne zasilanie danymi z przetworzonych dokumentów.

W rezultacie połączenia powstanie oferta usług finansowo-księgowych dla klientów z sektora MŚP oraz dla biur rachunkowych. Decyzja o połączeniu obu spółek i stworzeniu wspólnej usługi ma na celu zaadresowanie potrzeb w zakresie sprawnej wymiany informacji pomiędzy biurem rachunkowym i jego klientami.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com