Reklamy
Aktualności

Co-working: krakowskie Kompany

Oficjalne otwarcie Kompany nastąpi w sobotę, 28 stycznia – jeśli zastanawiacie się nad wyborem co-workingowego miejsca w Krakowie, koniecznie odwiedźcie w ten dzień ulicę Berka Joselewicza 21.

Kompany ma być miejscem pracy kreatywnej, nie skupia się na programistach czy internetowych startupach, ale daje też możliwość pracy designerom i fotografom.

Biurko wynająć można na dobę – od 7 rano do 7 rano lub na miesiąc, w trybie 24h.

Do dyspozycji co-workerów są 2 sale konferencyjne – dla 40 i 10 osób, z pełnym wyposażeniem. Wynajmujący dostają ponadto wirtualny adres do rejestracji firmy, obsługę przychodzącej korespondencji (przyjmowanie, ewidencja, szybkie powiadomienia (e-mail lub sms), 30–dniowy okres przechowywania dokumentów, możliwość otrzymania skanów dokumentów oraz archiwizacji w firmowym e-segregatorze.

Kompany poleca również księgowość – usługa obejmuje stałe dyżury na Berka Joselewicza, konsultacje oraz osobisty odbiór dokumentów na miejscu – nie musisz nigdzie zawozić faktur.

Ważnym elementem jest print room, z możliwością drukowania w wysokiej jakości (ukłon w stronę designerów i fotografików).

Ceny: miesięczny koszt biurka to ok. 600 zł. Więcej szczegółów po otwarciu Kompany (28 stycznia).
Gdzie: Kraków, Berka Joselewicza 21
WWW: www.kompany.pl

Od krakowskich Kompanów rozpoczęliśmy właśnie nowy cykl – przedstawiania miejsc, biur co-workingowych. Znamy ich sporo, będziemy je sukcesywnie opisywać. Jeśli macie dla nas propozycje albo chcecie się podzielić opinią o miejscach, w których pracujecie bądź je po prostu znacie – piszcie! Czekamy na Wasze maile pod adresem redakcja@proseedmag.pl

Reklamy