Aktualności

Comperia osiągnęła 2,3 mln zł przychodów w listopadzie

Comperia.pl zanotowała w listopadzie 2,3 mln zł przychodów ze sprzedaży. To aż o 277 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W ujęciu narastającym, tj. od stycznia do listopada przychód wygenerowany przez spółkę wyniósł 10,6 mln zł, czyli o 93 proc. więcej niż rok wcześniej. W 2013 r. spółka prawdopodobnie wykona prognozy sprzedaży na poziomie 12,5 mln zł.

Dla porównania w 2011 r. całoroczne przychody wyniosły 1,5 mln zł. Dziś potrafimy osiągnąć więcej w jeden miesiąc. Comperia ma potencjał, by nadal rosnąć w dwucyfrowym tempie – zapowiada Bartosz Michałek, prezes Comperii.

Warto dodać, że w listopadzie Comperia podpisała dwie umowy o dofinansowanie na łączną kwotę 2,3 mln zł z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości celem rozbudowy autorskiego systemu ubezpieczeniowego.

We wrześniu Comperia złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny. Oferta publiczna spółki nastąpi niezwłocznie po zatwierdzeniu dokumentów przez nadzór – z takimi wynikami finansowymi spółka wydaje się być łakomym kąskiem dla inwestorów giełdowych.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com