Reklamy
Aktualności

Coworking: AIP Business Link, Warszawa

AIP Business Link to sieć nowoczesnych centrów wspierających rozwój 1000 najlepszych startupów w Polsce. Oferta oparta jest na trzech filarach: usługi, społeczność i edukacja. W AIP znajdziemy komfortowe, ergonomiczne miejsca pracy, sale konferencyjne, sale spotkań z zapleczem multimedialnym oraz przestrzenie networkingowe. Podobne ośrodki niebawem powstaną także w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Trójmieście, a także m.in. w Dolinie Krzemowej, Chinach oraz Izraelu.

Wizytówką AIP Business Link są Laboratoria – miejsca sprzyjające twórczej pracy. Lepiej myśli się w hamaku czy wypełnionej poduszkami wannie, za oknem mając panoramę Warszawy. Ofertę wzbogacą szkolenia, warsztaty oraz coaching i mentoring dostosowane do poziomu zaawansowania firmy. Pod tym adresem znajdziecie galerię zdjęć z AIP Business Link.

Lokalizacja: Zebra Tower (Mokotowska 1), sześć kroków od metra Politechnika.

Chcesz wiedzieć więcej lub obejrzeć biuro? Napisz do nas na adres bl@proseedmag.pl. Dla firm, które się do nas zgłoszą – specjalna oferta dodatkowa za darmo!

W pakiecie usług TOP 1000 dostajemy kompleksowe usługi, pozwalające na proste i efektywne prowadzenie firmy z dowolnego miejsca na świecie za jedyne 500 zł/mc:
– możliwość rejestracji firmy
– dostęp do przestrzeni coworkingowych i wypoczynkowych
– obsługa prawna i księgowa
– basic catering
– dostęp do biur w Warszawie i Krakowie (a do końca 2012 w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku)
– regularne spotkania z mentorami i imprezy biznesowe
– dużym plusem jest wyjątkowa społeczność młodych przedsiębiorców.

Reklamy