Reklamy
Aktualności

Czas na firmę, czyli jak lepiej zarządzać

1,8 mln, 1,9, a może ponad 2 miliony? Ile jest w Polsce małych firm? Choć oficjalnych źródeł danych o liczbie przedsiębiorców jest kilka, to na ich podstawie trudno dokładnie określić, ile małych przedsiębiorstw rzeczywiście prowadzi działalność.

– Obecnie mamy w Polsce 1,78 mln firm, ale aż 1,2 mln z nich to samozatrudnieni – powiedział niedawno wicepremier Janusz Piechociński, zastanawiając się, czy tę drugą grupę można określić mianem przedsiębiorców. My nie mamy wątpliwości, że samozatrudnieni to przedsiębiorcy i właśnie dla nich przygotowaliśmy serwis www.czasnafirme.pl

Każdy przedsiębiorca wie, że kompleksowe podejście do swojej firmy ma duży wpływ najak_lepiej_zarzadzac_1 osiągnięcie sukcesu. Dobrze mieć finanse pod kontrolą. Serwis www.czasnafirme.pl daje nie tylko możliwość wystawiania faktur, ale także proform, not korygujących oraz wezwań do
zapłaty.

Mówi się, że zarządzanie relacjami z klientami jest najtrudniejszym elementem prowadzenia firmy ale jakże ważnym aspektem jej funkcjonowania. Czasnafirme.pl umożliwia tworzenie bazy klientów, umieszczanie w niej informacji o przeprowadzonych rozmowach czy transakcjach. System pozwala na dodawanie zarówno pojedynczych klientów jak i tworzenie całych grup kontrahentów.

jak_lepiej_zarzadzac_2Równie ważna jest sama forma komunikacji z klientami. Dzięki naszemu systemowi masz możliwość prowadzenia masowych wysyłek do swoich klientów. Ponadto wysyłka mailowa umożliwia dystrybucję wszystkich typów dokumentów stworzonych na koncie. Można do nich załączyć prezentacje, oferty, faktury czy noty korygujące.

Skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego serwisu czasnafirma.pl i przekonaj się jak ulepszyć zarządzanie w twojej firmie.

 

 

czas_na_firme_banner

 

 

Reklamy