Aktualności Wydarzenia

Czerwcowy Netcamp o social media marketingu

W czwartek, 20 czerwca o godz. 18-tej fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej w Szczecinie.

Najpierw Mateusz Walkowiak z Get More Social opowie o content marketingu i kryzysach w social media. Następnie przedstawiciel OMG! PR wykaże, że media społecznościowe to nie tylko Facebook. A na koniec Hubert Tworkowski z Sotrender wyjaśni, jak angażować użytkowników i analizować dane, aby podejmować lepsze decyzje marketingowe.

Program spotkania:

1. Content is the king… or not? – Mateusz Walkowiak, Get More Social

Jedno z wielu narzędzi, czy podstawa solidnej strategii? Czym jest dobry content w social media? Komu służy, a kiedy się nie sprawdza? Czy content marketing buduje prawdziwe i trwałe relacje marki z jej fanami? Kiedy efekt bywa odwrotny do zamierzonego? W prezentacji o content marketingu poruszony zostanie też temat kryzysów w mediach społecznościowych.

2. Social media to nie tylko Facebook – Marcin Niewęgłowski, OMG! PR

Podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane oryginalne przykłady wykorzystania mniej znanych platform społecznościowych. Oprócz biznesowych inspiracji będzie można uzyskać informacje odnośnie prognoz rozwoju social media na świecie.

3. Jak angażować na Facebooku, jak robią to najlepsi i czemu czasem im nie wychodzi – Hubert Tworkowski, Sotrender

Hubert omówi marketing największych polskich marek na Facebooku. Przedstawi też przykłady dobrych i złych praktyk oraz wpadek i kryzysów. Będą też praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak wykorzystywać dane, aby podejmować lepsze decyzje marketingowe w social media.

Spotkanie Netcamp odbędzie się we Free Blues Club (Al. Powstańców Wielkopolskich 20). Dla osób, które nie mogą wziąć osobiście udziału w wydarzeniu organizatorzy planują transmisję online.

Mecenasem Netcampa jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto się wybiera na Netcampa, warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie www.netcamp.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com