Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Democamp: znamy finalistów

Już w najbliższy piątek, 18 maja w Poznaniu odbędzie się DemoCamp. Proseed jest głównym patronem medialnym tego wydarzenia. Nasi czytelnicy mogą liczyć m.in. na 25% rabatu przy kupnie stoiska (ok. 190 zamiast 250 zł lub 337 zamiast 450 zł – w zależności od wielkości). Szczegóły na DemoCamp EAST/WEST 2012: zniżka dla czytelników Proseeda

A oto finałowa dziesiątka startupów, które powalczą o uznanie internautów:

  • Rentalo.pl – serwis, który umożliwia użytkownikom pożyczanie rzeczy innym osobom z najbliższej okolicy, na określony czas oraz za określoną stawkę (http://rentalo.pl/)
  • Taxi5 – aplikacja mobilna, która umożliwia zamówienie taksówki jednym przyciskiem. Nie musisz już wykonywać telefonów, ani podawać adresu. Aplikacja wysyła twoje dane i podaje lokalizację. (http://www.taxi5.pl)
  • Landingi – aplikacja do samodzielnego tworzenia i testowania stron docelowych tzw. landing pages. Dzięki czemu można skupić i lepiej wykorzystać uwagę użytkowników, zwiększając zwrot z inwestycji w reklamę. (http://landingi.com/en/)
  • RekrutacjaBezCv.pl – serwis oszczędza czas pracodawców i rekruterów. Pracodawca ustala pytania, a odpowiedzi otrzymuje w formie video. (http://rekrutacjabezcv.pl/)
  • RekoMe – usługa wsparcia sprzedaży w oparciu o rekomendacji dla sklepów internetowych (http://www.rekome.pl/)
  • Rezumey – pozwala stworzyć cv w formie infografiki. Serwis umożliwia import profili z serwisów takich ja Golden Line czy LinkedIn. (http://rezumey.pl/)
  • Pobli – ostatnio zrobiło się głośno o tym startupie. To serwis pomagający załatwić codzienne sprawy – łączy zleceniodawców ze zleceniobiorcami (http://www.pobli.pl/)
  • Indoor Navigation – aplikacja mocna technologicznie. Umożliwia nawigację wewnętrz budynków np. centrów handlowych w których jest problem z uzyskaniem sygnału GPS.
  • Sprawdz.to – narzędzie do badania użyteczności aplikacji i serwisów internetowych. Dzięki testom może sprawdzić w jaki sposób inni korzystają z Twojej strony, jak się po niej poruszają, jakie mają przemyślenia, co im sprawiało trudność, a co było proste do wykonania. (http://sprawdz.to)
  • Teleportus – to zaawansowana wyszukiwarka lotów. Możesz przeszukać setki możliwości podając swoje preferencje co do atrakcji turystycznych danego miejsca, pogody jakiej oczekujesz i terminu urlopu. (http://www.teleportus.pl/)

Konkurs startupów rozpocznie się o godz. 14:00. W Jury zasiądą m.in Michał Brański (Grupa o2), Jakub Borkowski (iNKubator), Marek Maczuga (MIT), Krzysztof Kwacz (e-nnovation), Łukasz Parafianowicz (PAIP), Katarzyna Szymańska (Inkubator Obserwatorium Zarządzania).

Bilety dla zwiedzających są bezpłatne – wystarczy się zarejestrować na www.democamp.org

Reklamy