Reklamy
Aktualności

Do 150 tys. euro inwestycji w Telekom Innovation Contest

Deutsche Telekom ogłosił drugą edycję konkursu Telekom Innovation Contest, skierowany do studentów, wykładowców oraz startupów. Nagrodą jest nawet 150 tys. euro inwestycji i możliwość włączenia do inkubatorów Deutsche Telekom.

Pomysły można zgłaszać do 11 kwietnia na stronie www.telekom-innovation-contest.com. Najlepsze zespoły zostaną wyłonione podczas finałów w Krakowie pod koniec czerwca 2014 roku.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Narodowe eliminacje odbędą się w maju w Atenach, Bratysławie, Budapeszcie, Bukareszcie, Podgoricy, Pradze, Tel-Avivie, Warszawie, Zagrzebiu i Berlinie.

Zespoły składające się z dwóch lub więcej osób mogą zgłaszać swoje pomysły w kilku kategoriach takich jak: wydajność chmurowa, media przyszłości i komunikacja, internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, uwierzytelnianie danych i inteligentna energia.

Organizatorem tegorocznej edycji jest hub:raum Kraków, T-Mobile i inne jednostki grupy Deutsche Telekom, a także Kitchen Budapest i UQBATE – program dla pracowników Grupy.

Reklamy