Reklamy
Aktualności

DocPlanner.com już w 25 krajach świata – teraz także w Indiach i Szwecji

DocPlanner (w Polsce ZnanyLekarz.pl) utrzymuje szybkie tempo rozwoju. Firma uruchomiła serwis dla lekarzy pacjentów w Szwecji i Indiach, zwiększając tym samym do 25 liczbę krajów, w których jest obecna.

Z roku na rok portal odnotowuje rekordowe wzrosty. Przykładowo, 12 miesięcy temu serwis odwiedzało miesięcznie 1,6 mln użytkowników, a obecnie jest ich już ponad 2,5 mln. Wzrosła też ich aktywność – w 2013 roku liczba wizyt umówionych za pośrednictwem portalu zwiększyła się aż 10-krotnie.

– Na rynki zagraniczne staramy się wchodzić ostrożnie. Najpierw badamy rynek i zapotrzebowanie na świadczone przez nas usługi. Po uruchomieniu serwisu w danym kraju, w pierwszym etapie koncentrujemy się głównie na działaniach SEO oraz social media – mówi Piotr Bożek, dyrektor marketingu grupy DocPlanner.com.

DocPlanner.com jest rozwijany m.in. przez Mariusza Gralewskiego, twórcę GoldenLine.pl. W grudniu 2012 roku w ramach pierwszej rundy finansowania startup otrzymał 1 mln dolarów. Inwestycji dokonali Point Nine Capital, Piton Capital, RTA Ventures oraz kilku aniołów biznesu. Mariusz Gralewski jest również partnerem w funduszu Protos Venture Capital SPV, w którym wspólnikiem został niedawno znany piłkarz, Robert Lewandowski.

Reklamy