Aktualności Biznes

Dodatkowa gwarancja dostarczenia przesyłki

Poczta Polska przygotowała nową ofertę ubezpieczenia przesyłek razem  z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się w chwili nadania przesyłki, a kończy w momencie przyjęcia przesyłki przez odbiorcę. Już za 50 groszy Poczta ofertuje klientom indywidualnym ubezpieczenie o wartości do 500 zł, a za 80 groszy do 1 000 złotych. Natomiast tylko 2,20 zł kosztuje ubezpieczenie przesyłki do 20 tys. złotych. Klienci biznesowi, a więc firmy, które mają podpisane z Pocztą Polską umowy, mogą ubezpieczyć swoje przesyłki nawet do 250 000 złotych.

Poczta objęła ochroną ubezpieczeniową większość najpopularniejszych usług. Klient indywidualny ma możliwość ubezpieczenia przesyłek kurierskich krajowych – Pocztex,  zagranicznych – EMS oraz  Multipaczki, czyli najnowszej usługi paczkowej. Dla klientów biznesowych ubezpieczenia są dostępne w usługach kurierskich oraz w specjalnej ofercie paczkowej – Przesyłce Biznesowej.

Jak czytamy w informacji prasowej, już niedługo Poczta Polska udostępni klientom aplikację mobilną, dzięki której będzie można sprawdzić status przesyłki przez telefon komórkowy  na takich samych zasadach jak na stronie www Poczty. Wprowadzenie płatności on-line za nadaną paczkę, będzie kolejnym krokiem w rozwoju oferty.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com