Reklamy
Aktualności

dogadamycie.pl wprowadza usługę tłumaczeń przez SMSy

dogadamycie.pl

Firma Brillant Partner, oferująca usługi tłumaczeń online „na żądanie” za pośrednictwem serwisu dogadamycie.pl, wprowadziła usługę tłumaczenia przez SMS. Przetłumaczona wiadomość trafia na telefon użytkownika w ciągu 15 minut.

Tłumaczenia przez SMS to propozycja dla osób, które chcą mieć szybki kontakt z obcokrajowcami, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Oferta uzupełnia dotychczasowe portfolio usług, oparte o tłumaczenia rozmów telefonicznych, e-maili i czatów.

Chcąc skorzystać z usługi należy przesłać SMS-a z wiadomością do tłumaczenia na numer telefonu 75550 i określić język tłumaczenia (EN, RU lub DE) oraz umieścić prefiks DOG na początku informacji. Wiadomość w wybranym języku zostanie odesłana na numer, z którego została zlecona. Koszt translacji to 6,15 zł brutto za 160 znaków (w tym koszt przesłania wiadomości), a maksymalna długość wiadomości może wynieść 459 znaków bez polskich liter. Płatność za tłumaczenie dokonywana jest przez SMS i doliczana do rachunku telefonicznego.

Reklamy