Reklamy
Aktualności Nieruchomości Technologia

Duovita Smart Apartments – nowy wymiar inwestycji z holistycznym podejściem do budownictwa i środowiska

Inwestycja w nieruchomości to jedna z najpopularniejszych metod zabezpieczenia i generowania zysku oparta na dochodzie pasywnym. Obecnie na rynku nieruchomości pojawił się nowy model produktu inwestycyjnego oferujący unikatowe zabezpieczenie kapitału. To Duovita Smart Apartments – kompleks apartamentowców, gdzie inwestując w jeden apartament osiągasz zyski nie tylko z wynajmu nieruchomości, ale i wzrostu wartości inwestycji całego kompleksu.

Inwestuj, zarabiaj, korzystaj

Na mapie Polski pojawił się nowy obiekt inwestycyjny, który spełnia potrzeby osób szukających dodatkowego źródła dochodu. Tym obiektem są luksusowe apartamentowce – Duovita Smart Apartments – położone w samym sercu Beskidów – w Wiśle. Inwestycja w nie generuje zysk nie tylko z wynajmu nieruchomości, ale i wzrostu wartości całego kompleksu. Dodatkowo innowacyjne i holistyczne podejście spółki VisVitalis – która powstała dzięki podjęciu współpracy pomiędzy Integra Group i DuoLife – pozwoliło stworzyć nowy model produktu inwestycyjnego. To jedna z najbardziej stabilnych i innowacyjnych metod inwestowania, która oprócz zysków zapewnia również status właściciela. Na wzrost wartości inwestycji w Duovita Smart Apartments wpływają takie wyróżniki, jak: doskonała lokalizacja bezpośrednio przy stoku narciarskim, świetnie zorganizowana przestrzeń, podnosząca wskaźniki wynajmowalności, czyli dostęp do basenu, strefy rehabilitacji, SPA&Wellness oraz fitness, strefy biznesu dla przedsiębiorców, stref dla dzieci, pomieszczeń multimedialnych, Medical Assistance czy możliwość skorzystania z pakietu opiekuńczego. To co gwarantuje stały zysk, to fakt, że inwestycja jest dostosowana do każdej pory roku oraz do potrzeb osób odwiedzających kompleks bez względu na ich wiek i stan zdrowia. Stąd pewność, że raz zainwestowane pieniądze będą stale pracować dla inwestora. Ale to nie wszystko. Dołączenie do elitarnego grona inwestorów Duovita Smart Apartments gwarantuje szereg korzyści.

Zyskaj pakiet korzyści

Do najważniejszych benefitów, jakie oferuje spółka VisVitalis należy m.in. możliwość zbudowania finansowego bezpieczeństwa, stały zysk, prestiż uczestnictwa w projekcie oraz status społeczny. Oprócz tego każdy inwestor dołącza do grona Elitarnego Klubu Inwestorów, gdzie w ramach zrealizowanych już inwestycji przez VisVitalis zyskuje dostęp do: apartamentów zaprojektowanych w filozofii Active, Smart i Assisted Living; nowoczesnej rehabilitacji, a także ma możliwość otrzymania opieki dla seniorów oraz osób przewlekle chorych. Cechą unikatową, która wyróżnia kompleks spośród konkurencyjnych jest multipokoleniowy charakter. Projektanci pracujący nad Duovita Smart Apartments zauważyli, że większość tego typu kompleksów skupia się jedynie na promowaniu aktywnego wypoczynku, nie uwzględniając potrzeb osób starszych oraz niepełnosprawnych. To stało się wyznacznikiem do zaprojektowania przestronnych i dostosowanych dla każdego przestrzeni. Korzyścią płynącą z inwestycji jest również lokalizacja. Kompleks został usytuowany w zasięgu międzynarodowych lotnisk w samym sercu Beskidów. Dodatkowo strefa przedsiębiorcy daje możliwość na przeprowadzanie spotkań oraz konferencji biznesowych z szybkim dostępem do strefy relaksu. Obecnie to jeden z najbardziej innowacyjnych projektów w Polsce, wyróżniający się niestandardowym podejściem do budownictwa i środowiska.

Poznaj model 3E – ekonomia, ekologia, energooszczędność

DuoVita Smart Apartments to miejsce, które powstało w bliskim otoczeniu przyrody. Stąd też najważniejszym wyznacznikiem podczas projektowania kompleksu było środowisko. Apartamentowce powstały w zgodzie z filozofią 3E – ekonomia, ekologia, energooszczędność oraz przy wykorzystaniu proekologicznej technologii budownictwa modułowego. W całym kompleksie zostały zastosowane technologie wentylacji i ogrzewania, które zakładają maksymalne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. To nie tylko holistyczne podejście do budownictwa i środowiska, ale również do człowieka i jego potrzeb. W pobliżu kompleksu znajdują się liczne szlaki turystyczne oraz stoki narciarskie, co daje możliwość aktywnego spędzenia czasu. W skład całej inwestycji wchodzą 162 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni: od około 32 do 60m2 oraz 6 penthousów o powierzchni około 120m2 każdy. Największą ilość stanowią apartamenty optymalne pod kątem wynajmowalności – czyli czteroosobowe (około 32 m2) i sześcioosobowe (około 47 m2). Konsultantką artystyczną całego przedsięwzięcia jest projektantka – Natasha Pavluchenko. DuoVita Smart Apartments to miejsce dla każdego, oferujące bezpieczny i pewny zwrot z inwestycji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź na www.duovita.pl

Reklamy

Komentarze