Reklamy
Aktualności

e-Bay Now: dostawa tego samego dnia

Mieszkasz w San Francisco, robisz zakupy przez eBay i chcesz je dostać tego samego dnia? Beta testerzy usługi iOS eBay Now już mogą, jeśli zamówią za ponad 25 dol. w lokalnym sklepie.

5 sierpnia do wybranych użytkowników trafiło zaproszenie do testowania usługi eBay Now. Każdy z nich dostał też prawo do zaproszenia trzech osób. Beta testerzy mogą pobrać aplikację na iPhone’a, iPada lub iPoda. Teraz już tylko trzeba złożyć zamówienie za ponad 25 dol. z miejscowego sklepu, zapłacić 5 dol. za dostawę – i w ciągu „zwykle godziny” zakupy przyjeżdżają do wskazanego miejsca. Za bycie beta testerem platforma przewiduje bonusy – zniżka 15 dol. na pierwsze zakupy oraz trzy pierwsze dostawy nieodpłatnie. Zarejestrować mogą się wszyscy mieszkańcy San Francisco, którzy otrzymają dostęp do gotowej już wersji usługi.

Usługa będzie dostępna dla sklepów z eBayowej platformy Milo, partnerami są m.in. Macy’s, Toys’R’Us, Target, and Best Buy. Jeśli testy w San Francisco dowiodą, że eBay Now się sprawdza, może w przyszłości mieszkańcy innych metropolii też będą mogli zamieniać kaprys w produkt w ciągu godziny.

Reklamy