Aktualności

E-commerce: wdrożenie NetSprint w Świecie Książki

Rozwiązanie wyszukiwawcze wdrożone na stronie www.swiatksiazki.pl posiada opcje wyszukiwania prostego oraz zaawansowanego, które umożliwiają czytelnikowi szybkie dotarcie do listy interesujących książek i publikacji, jak również precyzyjne wskazanie poszukiwanej pozycji poprzez uzupełnienie tytułu, autora, wydawnictwa, numeru EAN bądź roku wydania. Wyszukiwanie zaawansowane umożliwia również ograniczenie listy wyników do towarów dostępnych, pozycji na wyprzedaży lub książek wysyłanych w ciągu 48h.

Po przeprowadzeniu wyszukiwania, użytkownikowi zostają zaprezentowane opcje filtrowania wyników. Filtry umieszczone są po lewej stronie rezultatów wyszukiwania i pozwalają precyzyjnie zawęzić listę do książek interesujących użytkownika, poprzez wybór szczegółowych kryteriów, takich jak autor książki, wydawca, kategoria, dostępność, przedział cenowy, promocja.

Wyszukiwarka daje możliwość segregowania wyświetlonej listy wynikowej m.in. alfabetycznie po tytule, wg ceny lub względem daty wydania. Na wyróżnienie zasługuje opcja sortowania po popularności, która umożliwia użytkownikowi zapoznanie się z aktualnymi bestsellerami rynku wydawniczego. Ułatwieniem wyszukiwania jest też moduł Misspelling, który podpowiada prawidłową formę zapytania w przypadku popełnienia błędu.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com