Aktualności

Ecologic zwycięzcą StartupFest Agora 2014

Firma Ecologic za zwycięstwo w StartupFest Agora 2014 otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. zł oraz kampanię reklamową w internecie o wartości 100 tys. zł.

Ecologic tworzy zespół w składzie: Emil Żak i Robert Bastrzyk. System jest przeznaczony dla firm posiadających flotę samochodów, ubezpieczycieli, firm leasingowych oraz prywatnych odbiorców sporo podróżujących swoim samochodem.

– Ecologic to rozwiązania dla bezpieczeństwa, ekologii i oszczędności. Jury, składające się z mentorów tegorocznej edycji, podkreślało, że model biznesowy i propozycja Ecologic to gwarancja sukcesu – mówi Maciej Wicha, Dyrektor ds. partnerstw i rozwoju biznesu w Agora SA.

W finale StartupFest Agora 2014, który miał miejsce w dniach 27-28 marca, wzięło udział 20 projektów, wybranych z ponad 300 nadesłanych zgłoszeń. Podczas festiwalu finaliści prezentowali się dwukrotnie, uczestniczyli również w dwudniowych sesjach mentorskich.

Wśród wyróżnionych przez jury projektów znalazły się Prześwietl.pl za prostotę oraz realność modelu biznesowego i MySpiroo za szansę na sukces oraz działalność w obiecujących segmencie hardwareowym.

 

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com