Aktualności Wydarzenia

Ericsson i Cisco ogłaszają partnerstwo w celu budowy sieci przyszłości

Umowa inwestycyjna – wybrane klauzule (kontynuacja)

Ericsson i Cisco, dwie firmy wiodące w dziedzinie rozwiązań sieciowych, mobilnych i chmurowych, ogłosiły dziś globalne partnerstwo biznesowe i technologiczne w celu budowy sieciprzyszłości.

Wieloaspektowe partnerstwo pozwoli zaoferować klientom najlepsze rozwiązania obu firm z obszarów: routing, centra danych, sieci, chmura, mobilność, zarządzanie i kontrola, w połączeniu z globalnymi usługami.

Firmy planują, aby wspólnie dostarczyć swoim klientom dodatkową wartość:
Dostawcom usług: portfolio rozwiązań end-to-end obejmujące produkty i usługi oraz połączony potencjał innowacji przyspieszający tworzenie nowych modeli biznesowych;
Firmom z sektora Enterprise: mobilne rozwiązania przyszłości obejmujące bezpieczną architekturę do budowy płynnie działających sieci wewnętrznych i zewnętrznych;

Wykorzystanie połączonej skali i potencjału innowacji obydwu firm dla szybszego wdrażania platform i usług niezbędnych do cyfryzacji państw i budowy Internetu Rzeczy.

W świecie napędzanym przez mobilność, chmurę i cyfryzację, sieci przyszłości będą wymagać nowych zasad projektowania, zapewniających sprawność, szybkość, autonomię i bezpieczeństwo. Ericsson i Cisco wspólnie odpwiedzą na to wyzwanie, oferując wiodące, kompleksowe architektury sieciowe, obejmujące sieci 5G, IP,Internet Rzeczy i chmurę. Klienci będą ponadto mogli korzystać z uzupełniających się globalnych usług świadczonych przez obie firmy, takich jak doradztwo, intergracja i wsparcie dla zarządzania operacjami w ramach infrastruktury sieciowej i IT.

Ericsson i Cisco są silnymi partnerami z komplementarnymi wobec siebie ofertami. Firmy dysponują łącznie:

ponad 56 tys. patentów;
11 mld dolarów zainwestowanymi w badania i rozwój;
76 tys. profesjonalistów świadczących usługi klientom w ponad 180 krajach.

Ericsson

Źródło: Inwestycje.pl S.A.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com