Reklamy
Aktualności

eSky.pl: wchodzi do Ameryki Południowej

Do prowadzenia działalności w Brazylii powstała spółka córka w Sao Paulo. W takim samym modelu eSky.pl prowadzi działalność w Rumunii i Bułgarii. Osobą odpowiedzialną za koordynowanie projektu w Brazylii będzie Malius Turbatu, który współpracował już z eSky.pl jako dyrektor zarządzający przy wprowadzaniu serwisu na rynek rumuński.

Brazylia zajmuje piąte miejsce w rankingu państw z największą liczba użytkowników korzystających z Internetu – wyprzedzają ją jedynie Chiny, Indie, Stany Zjednoczone i Japonia.

eSky.pl chce już w 2012r. znaleźć się w czołówce brazylijskich serwisów oferujących usługi turystyczne online. Planuje także udoskonalenie europejskich serwisów oraz zaoferowanie klientom między innymi możliwości korzystania z usług brazylijskich linii lotniczych Azul, które do tej pory były niedostępne dla osób podróżujących z Europy. Brazylia nie jest ostatnim projektem zagranicznym eSKY.pl, spółka zaplanowała już otwarcie kolejnych dwóch spółek za granicą.

Przypominamy, że w najnowszym numerze Proseed znajdziecie wywiad z Jarosławem Adamskim i Michałem Wrodarczykiem, założycielami FRU.PL i Vola.ro (6 i 1. miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej). Magazyn dostępny dla prenumeratorów – pod adresem proseedmag.pl/subskrypcja.

Reklamy