Reklamy
Aktualności Startupy Wydarzenia

FusionSheep: Wersja beta, TC Disrupt i finał ConnectedTVWorld

Webclient sneak preview from FusionSheep on Vimeo.

FusionSheep to system zarządzania multimediami w przestrzeni domowej – pośrednik między telewizorem, urządzeniami mobilnymi, konsolami do gier itp. Projekt tworzą Patryk Zabicki oraz Matt Rutkowski. FusionSheep obejmuje wyłącznie software. – W przeciwieństwie do BoxeeBox czy Roku, AppleTV udało się nam opracować rozwiązanie na tyle uniwersalne że nie wymaga przygotowanego przez nas hardware’u – wyjaśnia Patryk Zabicki.

Już niedługo planują wejście na rynek. – Początek października to nasz wewnętrzny deadline, do 10 października pierwszy produkt FusionSheep trafi do głównych sklepów z aplikacjami na świecie – zdradza Patryk. Od razu planują wejście na rynki zagraniczne – w Polsce zapotrzebowanie na rozwiązania oferowane przez FusionSheep jest zdecydowanie zbyt niskie. Głównie celujemy w Stany Zjednoczone, Republikę Niemiecką, Koreę Pd. oraz Japonię.

Mimo wczesnej fazy projektu, twórcy Fusion Sheep robią wiele, aby wypromować swój produkt.  Już w poniedziałek zespół będzie obecny na gali wręczenia nagród Consumer Experience Awards podczas ConnectedTVWorld w Amsterdamie. Fusion Sheep znalazło się wśród finalistów kategorii Consumer Experience Award. 12-14 września, wraz z 3 innymi polskimi startupami, będą prezentować projekt podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, a także będą obecnie na Capital on Stage w Amsterdamie.

Reklamy