Reklamy
Aktualności Konkursy Wydarzenia

Global Startup Challenge: 200 000 € do wzięcia, zgłoś się do 10 sierpnia!

Global Startup Challenge (GSC) to zarówno konkurs na najlepszy e-biznes jak i warsztaty, podczas których będziesz czerpać wiedzę i doświadczenie od najlepszych. Wybrane startupy trafią na tydzień do Szczecina. Zwycięzcy dostaną inwestycję do 200 tys. € w ramach Funduszu Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed oraz w postaci globalnej kampanii reklamowej prowadzonej przez Spółkę Red Sky.

Zadaniem finałowych zespołów będzie rozwinięcie przynajmniej jednej funkcjonalności swojego biznesu internetowego, która pozwoli nam ocenić, czy warto inwestować w dalszy rozwój przedsięwzięcia. Ponadto wybrane projekty mogą liczyć na inwestycję prywatnych inwestorów Sieci Aniołów Biznesu AMBER.

Uczestnicy GSC otrzymają wsparcie merytoryczne, biznesowe, a także w ramach mniej
i bardziej formalnych spotkań, zawierają wartościowe kontakty biznesowe. Jedną z osób, która spotka się z uczestnikami GSC będzie Krystian Stypuła – założyciel home.pl.

Rekrutacja już trwa! Więcej informacji oraz regulamin na www.globstar2012.com.

Nagroda:
zwycięski/e zespół/ły mają szansę na inwestycję Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED, inwestujący w nowe spółki do 200 tys. euro oraz inwestorzy prywatni w ramach Sieci Aniołów Biznesu AMBER), a także firmy Red Sky, odpowiedzialnej za m.in. przeprowadzenie globalnej kampanii reklamowej.
Harmonogram konkursu:
– termin nadsyłania zgłoszeń: 10.08.2012 r.
– termin ogłoszenia Uczestników konkursu: do 15.08.2012 r.
– rozpoczęcie pracy w ramach GSC: 02.09.2012 r.
– zakończenie prac w ramach GSC: 09.09.2012 r.
– ogłoszenie zwycięzcy/ów: do 14.09.2012 r.
Miejsce pracy:
Szczecin, Technopark Pomerania
Nocleg:
zapewniają Organizatorzy GSC
Organizatorami konkursu są Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Red Sky. Konkurs wspiera również Miasto Szczecin oraz Technopark Pomerania. Magazyn Proseed jest patronem medialnym Global Startup Challenge.

Reklamy