Reklamy
Aktualności

Grupa Unity wychodzi za granicę z marką Intratic

Jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu – Grupa Unity, wydziela ze swojej oferty kompetencje oparte o technologie Microsoft. Nowo powstała marka – Intratic, będzie wspierać klientów poprzez wdrażanie rozwiązań usprawniających wewnętrzne procesy w firmach zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Specjaliści Intratic tworzą systemy cyfrowego środowiska pracy, w tym wdrożenia wspierające komunikację, pracę grupową, zarządzanie obiegiem dokumentów i wiedzą już od ponad 10 lat. Wśród klientów firmy są takie marki jak Skoda, Allianz, Carrefour, Mostostal, EFL, BZ WBK czy VB Leasing.

Rynek dla tych rozwiązań w Polsce i na świecie stale rośnie. Nasza przewaga nad konkurencją to kompleksowe podejście, które uwzględnia zarówno badania UX, analizę systemową, wdrożenie i utrzymanie systemu. Wyróżnia nas doświadczenie i wiedza w zakresie wykorzystania narzędzi digital workplace, które przez ostatnią dekadę udało się nam zgromadzić w czasie realizacji projektów dla rynkowych liderów – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, odpowiedzialny za nową markę z ramienia zarządu Prezes Grupy Unity.

W ofercie Intratic znajdują się przede wszystkim usługi wdrożeniowe oparte o podejście User Centric Design, w tym wdrożenia systemów workflow oraz document management z wykorzystaniem technologii SharePoint oraz Nintex, projekty omnichannel, a także aplikacje dedykowane oparte o technologię .NET. Eksperci wspierają klientów także poprzez konsulting oraz badania UX.

Metodyka wdrożenia systemów Intratic jest zawsze dostosowywana do wymagań klienta, oczekiwanych rezultatów oraz kontekstu projektu. Firma dysponuje Project Managerami posiadającymi certyfikację PMP (Project Management Professional) oraz certyfikowanymi Scrum Masterami (z certyfikacją PSM (Professional Scrum Master).

Firma ma już doświadczenie we wdrożeniach oraz konsultingu dla międzynarodowych firm i korporacji. Obecnie specjaliści Intratic wspierają Swiss Re – drugie pod względem wielkości towarzystwo reasekuracyjne na świecie – w stworzeniu dla pracowników firmy nowoczesnego środowiska dzielenia się informacjami, automatyzacji wybranych procesów biznesowych oraz zarządzania dokumentami w zespołach i projektach.

Reklamy