Reklamy
Aktualności Startupy

Hotdeals: start w Warszawie

Hotdeals.pl to serwis internetowy i aplikacja mobilna skoordynowana z mapami Google’a. Udostępnia informacje geolokalizacyjne sprzężone z systemem bonusów czy zniżek w okolicy, w której znajduje się użytkownik. Projekt powstał w kwietniu 2011 w Trójmieście, teraz został poszerzony o Warszawę.

Serwis internetowy jest dostępny zarówno w tradycyjnej, jak i lekkiej, mobilnej wersji. Aplikacja działa na urządzeniach z Androidem. Te trzy opcje dają dostęp do informacji o wydarzeniach, zniżkach, promocjach w okolicy. W serwisie znaleźć można również informacje niekomercyjne, np. lokalizacje szpitali, aptek, bankomatów oraz miejsc ważnych dla miast.

Za pomocą aplikacji hotdeals znaleźć można również atrakcje turystyczne (np. krzywy domek w Sopocie czy Szlak Modernizmu i Szlak Kulinarny Centrum w Gdyni). Hotdeals jest dostępny w wersjach polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Serwis zarabia na ogłoszeniach firm. W ramach miesięcznego lub rocznego abonamentu mogą one wyświetlać swoje banery na mapie, włączać i wyłączać promocje.

Reklamy