Reklamy
Aktualności Wydarzenia

How to Web 2011: europejska konferencja w Bukareszcie

Trzecia edycja konferencji How to Web odbędzie się 9 i 10 listopada w Bukareszcie. Zaprezentuje się na niej 35 wiodących biznesów internetowych i specjalistów. Na 700 uczestników z Europy Wschodniej czeka analiza najnowszych trendów w mediach mobilnych i społecznościowych, europejskich modeli biznesowych i rozwoju technologii.

Najważniejszym gościem będzie Pablos Holman, związany z think-tankami angażującymi nowoczesne technologie do rozwiązywania światowych problemów. Głównymi tematami poruszanymi podczas How to Web 2011 mają być media społecznościowe, model SaaS, aplikacje mobilne i platformy zakupowe.

Na temat trendów społecznościowych wypowiedzą się m.in. Branko Milutinovic, twórca gry Top Eleven i Max Niederhofer, założyciel Qwerly.com i jeden z twórców Last.fm.

Temat aplikacji mobilnych przedstawią Thai Tran (twórca Lightboxa), Felix Petersen (który w roku 2006 założył serwis lokalizacyjny, zaadaptowany następnie przez Nokię), Michael Breidenbrücker (RjDj) i Philipp Kendal (założyciel Skobblera).

Fenomen zakupów grupowych będą analizować Jeffrey Treichel (twórca znanego na Bałkanach serwisu Kolektiva) i Mihai Seceleanu (Kuponiada).

Model SaaS omówią Alexandru Costin (dyrektor w Adobe Romania), Alastair Mitchell (twórca Huddle.net) i Vladimir Oane (założyciel uberVU).

Pełna lista prelegentów i program konferencji na stronie how-to-web.net.

Reklamy