Aktualności

hub:raum Kraków inwestuje w trzy startupy

hubraum inkubator startupów

Centrum innowacyjności dla przedsiębiorców z Europy Środkowo-Wschodniej – hub:raum Kraków – rozpoczęło właśnie współpracę z trzema startupami – Collar Pocket (Polska), Thapir (Słowacja) i Omnipaste (Rumunia).

Każdy zespół otrzyma wsparcie finansowe na rozwój swojego projektu, wsparcie mentorów oraz dostęp do kanałów sprzedaży i marketingu należących do Deutsche Telekom – twórcę akceleratora hub:raum.

Trzy inwestycje hub:raum Kraków pochodzą z Europy Środkowo-Wschodniej. Collar Pocket pozwala lepiej dbać o zwierzęta – obroża gromadzi dane o temperaturze, tętnie i położeniu zwierzęcia oraz przesyła je do aplikacji mobilnej właściciela.

Thapir dostarcza aplikację na telefon, będącą przeglądem bieżących wydarzeń, koncertów, muzyki na żywo czy właśnie rozpoczynających się warsztatów.

Omnipaste udostępnia możliwości interfejsu do zintegrowania w aplikacjach działających na urządzeniach mobilnych, który umożliwi między innymi kopiowanie i wklejanie tekstu pomiędzy urządzeniami, korzystanie z kamery telefonu do rozmowy przez Skype oraz akcelerometru do sterowania komputerem.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com