Reklamy
Aktualności Narzędzia

inFakt.pl: księgowość bez wychodzenia z domu

Podstawowym elementem usługi jest aplikacja. Przez nią wystawisz faktury, zostają oczywiście zachowane w systemie. Biuro może wysłać je Twojemu klientowi emailem, przypomnieć o płatności oraz podziękować za wpłatę.

Po faktury kosztowe przyjedzie kurier. One również zostaną wprowadzone do Twojego profilu, wszystkie dokumenty można przeglądać.

Silnym punktem oferty są konsultacje. inFakt.pl zapewnia, że na pytania odpowiada w ciągu 15 minut, można je zadawać telefonicznie, e-mailem lub na czacie, w godzinach 7-22 od poniedziałku do piątku oraz 9-17 w soboty.

Przedsiębiorca otrzymuje mailowe powiadomienie o wysokości składek ZUS i podatków do zapłacenia, ma też pełen wgląd w sytuację finansową firmy. Księgowością zajmują się profesjonalne księgowe, a inFakt.pl reprezentuje przedsiębiorcę w kontaktach z US i ZUS, a także ponosi odpowiedzialność za swoje usługi.

Twórcy inFakt.pl mają ambitne cele – chcą w ciągu kolejnych 3 lat zdobyć 4% rynku księgowości w Polsce oraz osiągać przychody bliskie 30 mln złotych pod koniec 2014 roku.

Szczegóły na stronie inFakt.pl.

Jak oceniacie ofertę biura? Może macie doświadczenia z nim związane? Podzielcie się z nami i innymi swoją opinią.

Reklamy