Reklamy
Aktualności Startupy

iNKubator: 7 projektów trafiło do preinkubacji

Z 238 zgłoszonych do iNKubatora pomysłów, jurorzy zaledwie 7 zakwalifikowali do dalszych rund programu. Obecnie ich twórcy dopracowują biznesplany pod okiem specjalistów z branży.

Szczęśliwa siódemka to:

Nocik.pl – wirtualny rynek wymiany notatek, streszczeń, fragmentów książek/lektur oraz innych materiałów naukowych. Projekt skierowany jest do grupy gimnazjalistów oraz licealistów.

Snapmotif – miejsce, w którym miłośnicy fotografii spragnieni wyzwań i wrażeń poczują się jak u siebie, a jednocześnie będą mogli wygrać pieniądze.

Super Stolik – projekt mający na celu znajdywanie dogodnych ofert w z segmentu gastronomicznego. Celem dodatkowym jest poznawanie nowych kuchni, odkrywanie smaków i trendów kulinarnych.

Znajdź Reklamę – platforma mająca na celu stworzenie regularnie aktualizowanej bazy danych nośników reklamowych w Polsce.

Rentalo.pl – projekt stworzony z myślą o tym, aby każdy mógł pożyczać swoje rzeczy innym osobom z najbliższej okolicy na określony czas i za określoną stawkę.

SignPlatform – celem projektu jest stworzenie platformy internetowej umożliwiającej podpisywanie umów za pośrednictwem sieci.

StreetFood – serwis pokazuje miejsca z unikalnym jedzeniem, które znajdują się w okolicy użytkownika.

Reklamy