Reklamy
Aktualności Wydarzenia

IT po godzinach, czyli A+Camp

Kiedy: 18 lipca br. godz. 19:00

Gdzie: Kraków

A+Camp to pierwszy barcamp z cyklu IT po godzinach skierowany do pracowników działów IT – managerów oraz administratorów. Pierwszy A+Camp zostanie poświęcony próbie znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jak rozwiązać problem między krzesłem a klawiaturą? Spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń w luźnej, nieformalnej atmosferze. A+Camp to z jednej strony prelekcje i dyskusja z ekspertami z branży IT, z drugiej – geek time, czyli rozrywka w najlepszym, komputerowym wydaniu.

Wśród prelegentów są:

  • Piotr Wajszle, główny inżynier systemu w A plus C, szef zespołów tworzących oprogramowanie systemów uplook i statlook, który z perspektywy praktyka opowie uczestnikom o tym Jak rozwiązać problem między krzesłem a klawiaturą?
  • Beata Marek, ekspert w zakresie prawa IT&IP, autorka bloga cyberlaw.pl, wygłosi prelekcję na temat Aspekty prawne monitorowania aktywności użytkowników komputerów firmowych.

Podczas geek time wystąpi Jacek Głowacki z Onet.pl, który o grach komputerowych wie wszystko i grał w takie tytuły, o których nawet najbardziej zagorzały geek nie słyszał. Część z nich uczestnicy A+Camp będą mogli zobaczyć na żywo.

Program:
18.30–19.00 rejestracja uczestników,

19.00–19.15 powitanie uczestników i wprowadzenie do tematu agendy – Martyna Wojnicz, Piotr Kubiak, A+C: Jak rozpoznać problem między krzesłem a klawiaturą?
19.15–20.00 Piotr Wajszle: Jak rozwiązać problem miedzy krzesłem a klawiaturą?
20.00–20.45 Beata Marek: Aspekty prawne monitorowania aktywności użytkowników komputerów firmowych.
20.45 – 21.15 Geek Time – Jacek Głowacki: Być jak Krzysztof Kolumb, czyli jak odkryłem Indie… games.
21.20 Rozwiązanie konkursów, wręczenie nagród oraz zakończenie spotkania.

Organizator spotkania – firma A plus C, zapewni każdemu z uczestników darmowe piwo i pizzę. A plus C jest także fundatorem cennych nagród, które będzie można zdobyć w trakcie trwania imprezy.

Wstęp na barcamp jest darmowy, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę www.apluscamp.evenea.pl.

Reklamy