Reklamy
Aktualności

iTraff: wygrana w Grecji w konkursie MOBIP 2012

iTraff: wygrana w Grecji w konkursie MOBIP 2012

Do współorganizatorów imprezy należała organizacja Europe Innova wspierana przez Komisję Europejską. Dwudniowy konkurs oparty był na ocenie przez specjalistów siedmiominutowych wystąpień reprezentantów uczestniczących startupów, co dokonywało się publicznie, bezpośrednio po prezentacjach, w formie dyskusji nad różnymi aspektami projektu.

Pierwszego dnia uczestnicy stawali przed ekspertami z branży mobile, a drugiego przed przedstawicielami funduszy inwestycyjnych. Reprezentantem iTraff Technology był współzałożyciel i CTO firmy, Wojciech Radomski. Wśród ponad trzydziestu finalistów pojawiły się przedsiębiorstwa z Grecji, Wielkiej Brytanii, USA, Danii, Hiszpanii, Włoch i wielu innych krajów, a samych zgłoszeń było kilkaset (głównie z Europy).

Wyniki ogłoszone zostały w piątek wieczorem. Wśród wyróżnionych znalazły się także: włoski startup Itside (płatnosci online), iMediaShare z Bułgarii (usługi chmurowe), grecki Islamic SIM (usługi dedykowane wyznawcom islamu) oraz macedoński Creation Pal (także usługi chmurowe). Zwycięzcy oprócz drobnych nagród rzeczowych otrzymują możliwość otwartych rozmów z najważniejszymi instytucjami branżowymi w regionie.

Reklamy