Reklamy
Aktualności Artykuł sponsorowany

Jak znaleźć idealny obiekt na szkolenia lub konferencje

Postawiono przed tobą nie lada wyzwanie – wkrótce musisz zorganizować konferencję. Na jaką salę się zdecydować?

Wybrać bardziej, a może mniej kameralne wnętrze? Postawić na typową salę konferencyjną, zorganizować wydarzenie w ośrodku szkoleniowym innym niż wszystkie, a może pójść o krok dalej i zdecydować się na prestiżowy ośrodek kultury? Wybór do najłatwiejszych nie należy. Podpowiadamy, jak się w tym wszystkim odnaleźć.

Specjalny portal

Konferencje naukowe, szkolenia, wykłady – na stałe wpisały się już w naszą codzienność. Jeśli chcemy sami zorganizować tego typu wydarzenie, jesteśmy wręcz zalewani przez całe morze ofert. Łatwo się w tym wszystkim można pogubić. I właśnie z myślą o tych, którzy potrzebują w tym zakresie fachowej porady, powstał portal konferencje.pl najprościej mówiąc to specjalistyczny katalog i wyszukiwarka polskich obiektów konferencyjnych oraz partnerów do współpracy przy organizacji imprez.

Znajdziemy na nim oferty ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Jeśli nie mamy konkretnych oczekiwań możemy skorzystać z szybciej wyszukiwarki. Z kolei, jeśli mamy sprecyzowane wymogi, powinniśmy wykorzystać rozbudowane filtry. Ich algorytmy zostały zaprojektowane przez doświadczonych organizatorów konferencji i planistów spotkań. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dopasowana sala rzeczywiście spełni nasze oczekiwania.

Obiekty z każdej części Polski

W katalogu portalu znajdziemy obiekty z najróżniejszych części Polski. Są wśród nich centra kongresowe i targowe, hale widowiskowo-sportowe, hotele konferencyjne, obiekty kultury, ośrodki konferencyjne, ośrodki szkoleniowe, restauracje, sale konferencyjne w biurowcach, uczelnie, wille, dworki, pałace, a także obiekty alternatywne. Każdy z nich jest dokładnie opisany – mamy określone wymiary i plany powierzchni. Możemy również obejrzeć zdjęcia i filmy. A wszystko to zaserwowane w nowoczesny, przejrzysty i bardzo intuicyjny sposób.

Baza wciąż jest rozbudowywana i aktualizowana. Dzięki temu wiemy, gdzie powstała nowa sala, a także która przechodzi remont, czy modernizację. W serwisie znajdziemy również zapowiedzi wydarzeń branżowych oraz swoistą bazę wiedzy dla organizatorów.

Reklamy