Aktualności Wydarzenia

KielceCom Mobile

Kiedy: 20 czerwca br., godz. 19.

Gdzie: Kielce, Klub Plejada

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie związane z trendami i kierunkami rozwoju rynku mobilnego, m.in.: jakie możliwości sprzedaży i reklamy daje, w którą stronę zmierza wykorzystanie narzędzi mobilnych.

Spotkanie rozpocznie Adrian Kielich z Mobex. Opowiadać będzie o tym, jak niestandardowo i efektywnie wykorzystać reklamę mobilną. Przedstawi przykładowe rozwiązania z własnego doświadczenia i efekty ich realizacji.

Tuż po nim na scenie wystąpi Rafał Madycki, Developer Specialist z Microsoft. W prezentacji pt. „Zarabiaj na aplikacjach Windows Phone” przedstawi, co wyróżnia aplikacje Windows Phone. Zaprezentuje możliwości zarabiania na nich i proces publikacji w Windows Phone Store.

Następnie Arkadiusza Haszto z Mobile Wings powie, jak zdobyć przewagę nad konkurencją, używając rozwiązań mobilnych w handlu i reklamie. Odpowie na pytanie, dlaczego aplikacje mobilne połączone z systemami bazowymi to najlepsze jego zdaniem rozwiązania w handlu – ile pieniędzy można zaoszczędzić i jaką przewagę nad konkurencją zdobyć.
Na koniec wystąpi Albert Hupa z IRCenter i wyjaśni, jak nowe technologię mobilne i społecznościowe umożliwiają śledzenie i monitoring respondentów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na:

www.kielcecom.pl

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com