Aktualności

KNF zatwierdziła prospekt Labo Print

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła 25 listopada prospekt emisyjny Labo Print S.A., poznańskiej firmy specjalizującej się w cyfrowym druku wielkoformatowym. Władze Labo Print S.A. oczekują, że do debiutu na GPW dojdzie do końca tego roku.

Decyzja Komisji Nadzoru Finansowego pozwoli na przeniesienienotowań Labo Print S.A. z rynku alternatywnego na rynek regulowany. Przenosinom nie będzie towarzyszyła oferta sprzedaży akcji. – Cieszymy się z decyzji Komisji Nadzoru Finansowego. Przejście naszej Spółki na główny parkiet GPW pozwoli wzmocnić wizerunek, zwiększy rozpoznawalność naszego biznesu na rynku kapitałowym oraz stworzy szansę na  pozyskanie nowych inwestorów, którzy obecnie nie mogą inwestować na rynku alternatywnym – powiedział Krzysztof Fryc, PrezesZarządu Labo Print S.A. Spółka będzie mogła teraz złożyć wniosek do GPW o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym. – Chcielibyśmy znaleźć się na głównym parkiecie warszawskiej giełdy jak najszybciej. Liczymy, że będzie to możliwe jeszcze do końca tego roku – zapowiada Krzysztof Fryc.

Labo Print S.A. jest notowane na NewConnect od lutego 2014 r. W czerwcu 2015 r. akcjonariusze Spółki zadecydowali o zmianie rynku notowań na rynek główny GPW. W październiku 2015 r. Spółka złożyła prospekt w KNF.

Obecnie Labo Print S.A. jest jednym z wiodących dostawców druku wielkoformatowego w Polsce. Marka firmy, posiadającej dziesięcioletnie doświadczenie jest również bardzo dobrze rozpoznawalna na rynkach zagranicznych.

Udział eksportu w sprzedaży spółki to ponad 80%, z czego główna część przypada na kraje Unii Europejskiej. Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu, gdzie również zlokalizowana jest drukarnia z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Labo Print

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com