Aktualności Wydarzenia

Przyjdź na konferencję PARP dla inwestorów i aniołów biznesu

8.2 ostatni nabór

Jakie działania należy podjąć, żeby rozwinąć rynek funduszy Venture Capital w Polsce? Czy aniołowie biznesu i VC to konkurencja, czy partnerzy? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz odwiedzając konferencję Perspektywy Rozwoju Rynku VC w Polsce.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do aniołów biznesu i inwestorów Venture Capital. Podczas prezentacji zostaną poruszone tematy związane z obecną sytuacją na polskim rynku VC oraz perspektywami jego rozwoju.

Odbędzie się też panel dyskusyjny dotyczący działań jakie należy podjąć, aby wzmocnić w Polsce rynek inwestycji na wczesnym etapie rozwoju. Będą o nich dyskutować między innymi Anna Hejka (Dyrektor Zarządzająca HCM Group), Czesław Gawłowski (Prezes Krajowego Funduszu Kapitałowego) czy Johan Gorecki (współzałożyciel Skype).

W trakcje trwania konferencji na standach będą się prezentować spółki finansowane środkami z działania 3.1 PO IG. To dobra okazja dla inwestorów, żeby zapoznać się z przedsięwzięciami, w które warto zainwestować.

Podczas konferencji będzie też dystrybuowane specjalne wydanie Proseed: Działanie 3.1 PO IG. Znajdziesz w nim opisy 51 spółek wspieranych środkami z 3.1, wywiady z Bożeną Lublińską-Kasprzak (Prezes PARP) oraz dr Michałem Bańką (Dyrektor Departamentu Wsparcia Instytucji Otoczenia Biznesu) oraz artykuły opisujące sytuację na rynku funduszy VC oraz sposoby na jej poprawę.

Pełny program znajdziesz na stronie konferencji. Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia wydarzenia.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com