Reklamy
Aktualności Konkursy

Konkurs: „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” – zgłoszenia do końca roku

Międzynarodowy konkurs „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” podzielony jest na kilka etapów. Pierwszym jest zgłoszenie pomysłów na rozwiązania działające w chmurze Windows Azure lub na platformie Windows Phone. W aplikacji konkursowej należy opisać ideę rozwiązania, potencjał biznesowy oraz architekturę na jakiej będzie oparte. Wszystkie otrzymane projekty będą analizowane przez komisję, która zakwalifikuje najlepsze do kolejnego etapu, w którym należy stworzyć opisywane wcześniej rozwiązanie.

Uczestnicy drugiego etapu otrzymają od Microsoft m.in. bezpłatne konsultacje techniczne w trakcie procesu tworzenia opisanych wcześniej rozwiązań, a także możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju szkoleniach. Spośród stworzonych rozwiązań zostanie wybranych 20 najlepszych, a ich autorzy wezmą udział w trzecim, finałowym etapie. Zwycięzców poznamy w maju 2012 podczas uroczystej gali finałowej.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe, a firma która otrzyma nagrodę Grand Prix także możliwość startu w regionalnej edycji programu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”. Przewidziane są również dodatkowe wyróżnienia – nagroda dla najlepszego rozwiązania dla administracji publicznej oraz nagroda specjalna w obszarze interoperacyjności (dla rozwiązania zbudowanego w oparciu o technologię Open Source wykorzystującego platformę Azure).

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem.

Reklamy