Reklamy
Aktualności Konkursy

Konkurs: STARTUP OPEN, czyli udajemy się do Rio

Popatrz na zdjęcie. Tak wygląda Rio de Janeiro. Chcesz tam być? Weź udział w konkursie Startup Open. Wygraj. Jesteś w Rio.

W dniach 12 – 18 listopada 2012r. na całym świecie odbywać się będą wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W ciągu tych 7 dni ludzie z ponad 120 krajów świata będą zmieniać otaczającą ich rzeczywistość, działać na rzecz lokalnych społeczności, wspólnie wezmą udział w niezliczonej ilości warsztatów, szkoleń, konferencji i happeningów.

Przy tej okazji organizowany jest konkurs STARTUP OPEN, którego celem jest wyłonienie najbardziej niekonwencjonalnych i nowatorskich startupów. Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich, którzy rozpoczęli swój biznes po 22. listopada 2011 r. lub rozpoczną go najpóźniej 20 listopada 2012 r. Oceniane będą m.in. innowacyjność pomysłu, potencjał wzrostu i rozpoznanie rynku. Na najlepszych czekają wyjątkowe nagrody, w tym podróż do Rio de Janeiro i możliwość wzięcia udziału w Światowym Kongresie Przedsiębiorczości w marcu 2013 r.

Zgłoszenia w języku angielskim można składać do 15. września na stronie www.startupopen.com (zakładka Register). Tam odnajdziecie także wszystkie dodatkowe informacje. 15. października ogłoszona zostanie finałowa 50- tka, która powalczy o najwyższe wygrane w czasie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, między 12 – 18 listopada 2012r.

Informacje o Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w Polsce odnajdziecie na stronach: www.fmlewiatan.pl oraz www.facebook.com/GEW.Poland

Reklamy