Reklamy
Aktualności Konkursy

Konkurs: wskocz do sitka, rekrutacja działa

Pierwsza edycja konkursu Startup Sito odbyła się przy okazji zeszłorocznej konferencji Internet Beta w Rzeszowie. Chcesz wziąć udział w tegorocznej? Właśnie wystartowała rekrutacja – formularz na stronie InternetBeta.pl/pl/StartupSito/.

Zgłoszenia można nadsyłać od 13 sierpnia do 20 września br. Do finału przejdzie 10 najlepszych projektów, a poznamy je już 22 września.

– Tym razem postanowiliśmy sprawdzić umiejętności promocji i komunikacji przedstawicieli startupów, które zakwalifikowały się do finału – wyjaśnia Mateusz Tułecki, organizator konferencji. – Ich zadaniem będzie w trakcie pięciominutowej prezentacji opowiedzieć o swoim projekcie, a następnie przez prawie 24h walczyć o uwagę i zainteresowanie uczestników Internet Beta 2012. Ci, którzy wykażą się największą kreatywnością i zdobędą najwięcej głosów wygrają Nagrodę Publiczności.

Jury (przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i przedsiębiorców) będzie oceniać nie tylko umiejętności prezentacji projektu, ale też przygotowanie do prowadzenia biznesu i znajomość branży. Wśród nagród dla zwycięzców są iPod i iPad od Idea Bank, półroczne abonamenty Pro Premium od Brand24, usługi w zakresie doradztwa od CubePR, wejściówki na Internet Beta 2013 oraz informacja o zwycięzcach wśród mediów, które objęły konferencję patronatem.

Ważna informacja: jedna osoba ze startupu, który zakwalifikuje się do finałów od 27-28 września weźmie udział w konferencji za darmo. Jeśli więcej osób będzie chciało wystąpić w finale – otrzymają specjalną zniżkę i zapłacą za 2 osoby jak za 1, przy czym mogą wziąć udział w rzeszowskim wydarzeniu od początku jego trwania czyli 26 września.

Wszystkie szczegóły na www.internetbeta.pl.

Reklamy